Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli Pikap
Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli Pikap

Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli Pikap

Ana Özellikler

33 ve 45 rpm Plak oynatır

Bronz Burç Tablalı Rulman

Metal Kol

Önceden Takılı Ortofon OM 5E İğne

Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı - Siyah Pikap
 
Pro-Ject Elemental Phono USB Turntable ile plaklarınızı bilgisayarınızda dijital olarak saklayın. USB çıkışı, kolay bağlantı ve dönüştürme için onu Windows veya Mac bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanır. Döner tabla 33 ve 45 rpm hızları destekler ve geniş bir alan kaplamasını önlemek için minimalist bir tasarıma sahiptir. Elemental Phono USB döner tabla, bir USB kablosu ve bir RCA kablosu içerir.
 
 
Şasi küçültülürken, kalıplanmış bir yapay taş parçası, yatağı ve plakayı tutar. Yataktan ve motordan gelen herhangi bir titreşim enerjisiyle başa çıkmak için yeterince ağır olacak şekilde tasarlanmıştır.
 
 
Hafif MDF'den yapılmış iki küçük uzantı, motoru ve kolu tutmak için merkezi kütle noktasına monte edilmiştir. Tüm titreşim, kütle noktasına yönlendirilecek ve orada etkin bir şekilde emilecek şekilde biçimlendirilmiştir.
 
 
Tabla yoğun MDF'den yapılmıştır ve dengeli ve rezonans olmayacak şekilde tasarlanmıştır.
 
 
Rulman, sessiz çalışma için tasarlanmış bir Teflon plaka ve bir çelik şaft ile bronz burçtan yapılmıştır.
 
 
Kartuş, önceden yüklenmiş Ortofon OM5 kartuşu ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 
 
Kartuş, optimum ses ve kurulum kolaylığı sağlamaya yardımcı olmak için sabit, önceden ayarlanmış bir karşı ağırlık ve kaymayı önleyici kuvvet kullanır.
 
 
Genel Özellikleri :
 
Tahrik Yöntemi Kayış tahrik sistemi
Vay ve Çarpıntı 33 rpm: %0,14
45 rpm: %0,13
Sinyal Gürültü Oranı 65 dB
Dönüş Hızı 33, 45 rpm
Hız Kayması 33 rpm: %0,2
45 rpm: %0,18
Döner Tabla 11,8" (300 mm) MDF
Çıkış 1 x Stereo RCA
1 x USB Tip-B
USB Uyumluluğu 1.1
A/D Dönüşümü 16-bit Delta Sigma
 
 
Kol
Malzeme Metal
Etkili Kol Uzunluğu 8,6" (218.5 mm)
Kol Ağırlığı 0,3 oz (8 g)
Karşı ağırlık 0,1 ila 0,2 oz (3 ila 5,5 g)
Çıkıntı 0,9" (22 mm)
İzleme Kuvveti 0 - 30 mN (OM5 18 mN önceden ayarlanmış)
 
 
Preamplifikatör
32 dB kazanın
Çıkış Voltajı Tipik: 160 mV / 1 kHz @ 4 mV / 1 kHz giriş
Giriş Empedansı 47 kOhms / 100 pF
Gürültü Zemini -88 dB
RIAA Eşitleme Eğrisi Doğruluğu 20 Hz - 20 kHz / maks 0,5 dB
 
 
Kartuş Özellikleri
Kartuş Tipi MM tipi Ortofon OM 5E
Frekans Aralığı 20 Hz - 25 kHz
Kanal Ayrımı 22 dB / 1 kHz
Çıkış Gerilimi 4 mV
Önerilen Yük Empedansı 47 kOhm/amplifikatör bağlantısı - MM girişi
Kalem Tipi 20 µm/mN - eliptik
Önerilen İzleme Gücü: 17,5 mN
Ağırlık 0,2 oz (5 g)
 
 
Genel
İşletim Sistemi Uyumluluğu Windows: XP, VISTA, 7, 8
Mac os işletim sistemi
Güç Gereksinimleri 15 VDC, 500 mA
Güç Tüketimi ≤5 W
Boyutlar 16,9 x 3,5 x 11,8" (430 x 90 x 300 mm)
Ağırlık 6 lb (2,75 kg)
Etiketler
Pro-Ject, Pro-Ject Audio, Pro-Ject Audio Elemental, Pro-Ject Audio Elemental Phono, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah OM5 Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Kırmızı-Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB OM5, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB OM5 İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB OM5 Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono USB Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah OM5, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah OM5 İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah OM5 Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono Kırmızı-Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono OM5, Pro-Ject Audio Elemental Phono OM5 İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono OM5 Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono İğneli, Pro-Ject Audio Elemental Phono İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental Phono Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah OM5, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah OM5 Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah İğneli, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB Kırmızı-Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB OM5, Pro-Ject Audio Elemental USB OM5 İğneli, Pro-Ject Audio Elemental USB OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB OM5 Pikap, Pro-Ject Audio Elemental USB İğneli, Pro-Ject Audio Elemental USB İğneli Pikap,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR