Pro-Ject Audio T1 Siyah OM5E İğneli Pikap
Pro-Ject Audio T1 Siyah OM5E İğneli Pikap

Pro-Ject Audio T1 Siyah OM5E İğneli Pikap

Fiyat : €480,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺16.992(KDV Dahil)
₺5.664 'den başlayan taksitlerle

Avrupa'da onlarca yıllık deneyime sahip bir pikap fabrikası tarafından üretilen bu, muhteşem görünen ve ses veren gerçek bir hi-fi pikaptır.

Pro-Ject Audio T1 Siyah Pikap
 
Odyofil Mühendisliği. Plastik Yok.
CNC ile işlenmiş şık ahşap kaide, plastik parça içermez ve içinde boşluk kalmayacak şekilde özenle üretilmiştir, bu nedenle şasi içinde istenmeyen titreşimler önlenir. Tasarım boyunca bu felsefeyi taşıyan cam tabak da ağır, sıfır rezonanslı bir tasarımdır - yine plastik veya hafif çelik alternatiflerinin kusurlarından kaçınır.
 
Köşeler kesilmez. Daha fazla ses.
T1 kol, önceki Pro-Ject tasarımlarına dayanan yeni bir modeldir. Artık tamamen alüminyumdan yapılmış eksiksiz bir tek parça tasarım! Düşük sürtünmeli rulmanlarla birlikte bu, kullanımda mutlak doğruluğu garanti eder. Entegre başlık da herhangi bir ek titreşime neden olmaz ve diğer sökülebilir, vidalanmış veya yapıştırılmış başlıklara göre büyük bir gelişmedir! Kayış tahrikli motor, sertleştirilmiş paslanmaz çelik aks ve pirinç burç ile ultra hassas 0.001 mm ana yatağa monte edilen yeni tasarlanmış bir alt plakaya bağlanmıştır. Elektronik olarak kontrol edilen motor sisteminin yanı sıra, T1 bu nedenle tonearm ve kartuşun geçişi için pürüzsüz, rezonans önleyici bir dönme platformu sağlayabilir.
 
Ortofon OM5E Kartuş
Ayrıntılı yanıt için eliptik kalem
Eliptik elmas kalem ucuna sahip bir Ortofon OM 5E Hareketli Mıknatıs kartuşu ile birlikte verilir; Bu, köşeleri kesilmemiş gerçek bir hi-fi oynatma sistemidir.
 
Bağlantı
Yarı dengeli fono kablosu
T1, Pro-Ject tarafından özel olarak pikaplar için tasarlanmış, kullanıma hazır RCA kabloları değil, süper korumalı, yarı simetrik, düşük kapasiteli fono kablolarımızla birlikte gelir.
 
AB'de üretilmiştir
Yeni bir uygun fiyatlı harikası
Avrupa'da onlarca yıllık deneyime sahip bir pikap fabrikası tarafından üretilen bu, muhteşem görünen ve ses veren gerçek bir hi-fi pikaptır.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER :
Hız 33, 45
Hız farkı 33: %0,7 - 45: %0,6
Vay ve Çarpıntı 33: %0,25 - 45: %0,23
Motor kontrol sistemi Hassas jeneratör
Tabak Ağır 8 mm, keçe matlı püskürtmeli cam tabak
Ana yatak Paslanmaz çelik/pirinç
SNR 65dB
Tonearm 8.6” alüminyum
Etkili kol uzunluğu 218,5 mm
22 mm çıkıntı
Etkili kol kütlesi 8.0 g
5 - 10 g kütle için karşı ağırlık
İzleme kuvveti aralığı 0 - 50mN (17,5 mN önceden ayarlanmış)
Birlikte verilen aksesuarlar Toz örtüsü, keçeli mat
Boyutlar 415 x 100 x 335 mm (GxYxD)
Ağırlık 3,8 kg net

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR